JSEM KRUTÝ I NĚŽNÝ JSEM ŽIVOT

Březen 2007

1. bleskovka

29. března 2007 v 17:57 | kikinka |  BleSKOvkY a ceny
1.Kdo je to?
2. jednu jeho písníčku
3. co chceš na diplom

Pierre Bouvier

29. března 2007 v 17:09 | kikinka |  Simple Plan

Pierre Bouvier

Zpěvák

Datum narození: 09.05.1979 Místo narození: Montreal, Kanada Znamení: Býk

dej si to na blog......

29. března 2007 v 13:43 | kikinka
Hm......pokud jsi klikla na tento odkaz tak doporučuji ti si to dát na tvůj blog!! Jestli si to tam nedáš do 7 dnů zemřeš. Proto neváhej a skopči tento článek!!!


můj 4. dipplomek

29. března 2007 v 13:01 | kikinka |  MojE VýHRy

Simple Plan o skupině!!!!

28. března 2007 v 18:38 | kikinka |  Simple Plan

Simple Plan

Členové:

Pierre Bouvier (zpěv)
Jeff Stinco (kytara)
Chuck Comeau (bicí)
David Desrosiers (Bassista a doprovodný zpěv)
Sebastien Lefebvre (Kytarista a doprovodný zpěv)

O skupině:
Členové skupiny se spolu znají (až na Davida,kterého potkali později ) spoustu let. A jak skupina Simple Plan Vznikla? Chodili spolu na střední školu. Tehdy měl Pierre a Chuck svou kapelu Reset se kterou se jim podařilo vydat desku. Chuck v ní vydržel asi tři roky, poté dal přednost škole, nicméně s muzikou koketovat nepřestal. Časem se dal dohromady s Jeffem a rozjeli nový projekt. Jenomže jim chyběl kytarista a zpěvák . Naštěstí byl Sebastien volný a bydlel nejblíž, a tak se rozhodli pro něj.V té době Pierre nebyl ve skupině reset spokojený a rozhodl se že z ní odejde.

Ale kam? No přece ke klukům do nové vznikající partičky! V Reset uprchlíka chvíli zastupoval David, ale i ten nakonec zběhnul. Sestava - Pierre,Chuck,Jeff,David a Sebastien byla kompletní ale chybělo jim jméno.To jim dalo sice zabrat ale i o jeho vzniku vyprávějí novinářům zábavnou historku. Už na střední měli plan že nechtejí skončit jako šedé myši někde v kanceláři nebo dělat něco co je nebaví. Naopak - toužili se skupinou jezdit po světě, koncertovat , získávat nové přátele. Byl to jednoduchý plán. A když se do puntíku splnil nebylo co řešit - pojmenovali se Simple Plan.


Pink fotky

28. března 2007 v 18:20 | kikinka |  Pink
Pink

Pink

Pink

Pink

Pink

Pink

Pink

Pink

Pink

Pink

Pink

Pink

Em fotky 8 mile

28. března 2007 v 18:06 | kikinka
Eminem

Eminem

Eminem

Eminem

Eminem

Eminem

Eminem


Eminem

Eminem

Eminem

Eminem

Eminem

Eminem

Eminem životopis

28. března 2007 v 18:02 | kikinka

EminemEminem

Zpěvák

Datum narození: 17.10.1972 Místo narození: Kansas City, Missouri, USA Znamení: Váhy
Eminem se vlastním jménem jmenuje Marshall Bruce Mathers III. Dětství neměl příliš šťastné, žil sám s mámou a mladším bratrem, tátu nikdy neviděl. Velmi často se stěhovali mezi Kansas City a Detroitem, měnil školy, a tak se velmi těžce seznamoval s novými kamarády. Ve dvanácti letech se nakonec s matkou usadili ve Warren v Michiganu. Již v mládí se stal fanouškem rapu a ve čtrnácti letech se mu začal věnovat. Ačkoli nedokončil střední školu a vystřídal několik různých prací, snažil se maximálně soustředit na hudbu.

25.12.1995 se mu a jeho přítelkyni Kim Mathers narodila dcera Hillie Jade Scott. V roce 1996 vydal své debutové nezávislé album "Infinite", které se setkalo s malou odezvou. Po vystoupení v soutěži freestyle rap v Los Angeleském rádiu, získal pozornost silného hráče na poli hudby Dr.Dre, který mu pomohl s jeho úspěšným albem "The Slim Shady EP". Kontroverzní povaha jeho textů a vystupování si za krátkou dobu našly řadu příznivců. Přestože je rap doménou černošských zpěváků, dokázal se jako jeden z mála bělochů v tomto pěveckém směru velmi dobře prosadit.

Své třetí album "The Slim Shady LP" vydal 23.2.1999, bylo založeno na veleúspěšném singlu "My Name Is,". Album se během krátké doby stalo jedním z nejprodávanějších a získal za ně dvě ocenění Grammy pro nejlepší rapové album a nejlepší rapový sólový výkon "My Name Is,".

S jeho čtvrtým albem (druhým komerčním) "The Marshall Mathers LP" (2000) získal podobné úspěchy jako s předchozím. Během prvního týdne od vydání se prodalo kolem 2 miliónů nahrávek a stalo se tak nejrychleji prodávaným rapovým albem v historii. Kritikové vesměs album pochvalovali díky jeho ironii, ostrosti a kousavosti, ale díky svému obsahu vyvolalo mnoho debat, jelikož obsahuje mnoho obrazového násilí a protihomosexuálních nadávek. Eminem si dělá legraci téměř ze všeho a nezdráhá si dělat legraci z popových hvězd typu Britney Spears a Christiny Aguilery.

Sdružení homosexuálů a lesbiček proti pomluvě (GLAAD) protestovali proti podpoře Eminema hudební stanicí MTV, při předávání ceny MTV Music Awards v roce 2000. Za svůj singl "The Real Slim Shady" získal ocenění MTV pro nejlepší videoklip roku a nejlepší mužské video. Stejně jako za minulé album získal cenu Gramy pro nejlepší rapové album a nejlepší rapový sólový výkon "The Real Slim Shady". Eminem na sebe opět upozornil v roce 2002 dalším kontroverzním albem "The Eminem Show", za účelem zmařit pokusy internetových pirátů, distribuoval toto album zdarma. Také stejný rok debutoval v Hollywoodském filmu "8 Mile".

Tento kontroverzní rapper má velmi bouřlivý život, několikrát byl zatčen za několik potyček a nošení zbraní. V září 1999 ho jeho matka Debbie Mathers-Briggs zažalovala o 10 milionů dolarů, za to že ji pomluvil na albu "The Slim Shady LP" naznačil, že byla narkomanka. Přesto navrhla, že se spokojí s dvěmi milióny dolarů, Eminem však odmítl dohodu a rozhodl se pro soud.

Také měl bouřlivý život se svou manželkou Kim Mathers, s níž se oženil v roce 1999, ale žili spolu mnoho let předtím. Kim se stala předmětem několika jeho písní včetně songu "Kim", který mezi nimi vytvořil velké pře. V červnu 2000 byla Kim hospitalizována po pokusu o sebevraždu. O měsíc později podal Eminem návrh na rozvod, ale Kim požadovala 10 miliónů dolarů a plnou péči o své dítě Hailie Jade Scott. Po dohodě nakonec přistoupil na požadavek přenechat péči dcery na Kim, ačkoliv tvrdil, že jeho dcera je pro něj nejdůležitější na světě.

brad pitt životopis

28. března 2007 v 17:55 | kikinka |  Brad Pitt
Brad Pitt

Brad Pitt

Herec

Datum narození: 18.12.1963 Místo narození: Shawnee, Oklahoma, USA Znamení: Střelec
Brad Pitt vyrůstal ve Springfieldu jako nejstarší ze tří dětí ve věřící rodině. Jeho otec se jmenoval Bill Pitt a vlastnil přepravní společnost, jeho matka byla školní poradkyně. Vystudoval Kickapooho střední školu, po střední škole začal studovat na Univerzitě v Missouri žurnalistiku, grafický a reklamní desing a reklamu. Od dětství se velmi zajímal o film a vše kolem něj. Nakonec se rozhodl, že opustí školu a vydá se do Los Angeles, bez dokončeného vysokoškolského vzdělání. Kde si zahrál v jednom nepříliš úspěšném TV seriálu. Potom, aby si vydělal na herecké kurzy, věnoval se obvyklým zaměstnáním začínajících
herců: prodával zmrzlinu, hlídal parkoviště a převlečen za kuře dělal živou reklamu. Zpočátku měl štěky pro reklamu a televizi, postupně se snažil dostat do filmu.

Brzy víře ve vlastní herecké schopnosti, která mu dodávala naději, podal pomocnou ruku jeho mladistvý sexy zjev. Dostal roli v prestižní reklamě na Levis a v seriálu Dallas, kde hrál přítele dcery Priscilly Presley. Odtud už byl jen krok na filmové plátno. Film Cutting Class sice za moc nestál, ale pro Brada Pitta se stal odrazovým můstkem k pozici filmové superhvězdy.

Vysoce ceněný režisér Ridley Scott jej obsadil do deanovské role floutka, který ve feministickém roadmovie Thelma a Louise dá Geeně Davisové poznat její první orgasmus a zároveň, jaké to je nechat se okrást o všechny peníze. Následovala hlavní role mladíka toužícího se přiblížit svému rokenrolovému idolu ve snímku Johnny Suede a film The Favor. Pak už vedla Pittova cesta pouze od úspěchu k úspěchu.

V Senzačním světě měl za partnerku Kim Basingerovou, režíroval ho Robert Redford v kritiky opěvovaném a zároveň vysoce diváckém dramatu Teče tudy řeka, čistě záporná role psychopata jej zbavila svazující nálepky milovníka a Interview s upírem mu konečně po boku Toma Cruise poskytlo status superhvězdy. Ten následující trháky jako Legenda o vášni, Sedm a Dvanáct opic (byl za ně nominován na Zlatý glóbus i Oscara) jedině potvrdily.

Brad Pitt se stal jedním z divácky nejpřitažlivějších mladých herců v Hollywoodu a People Magazine jej označil za Nejvíc sexy ze všech žijících mužských idolů.
Filmografie:
2007Ocean's Thirteen ...
2007Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford, The ...
2006Boffo! Tinseltown's Bombs and Blockbusters ...
2006Babel (Babel) ...
2005Tsunami Aid: A Concert of Hope ...
2005Troy: From Ruins to Reality ...
2005Special Thanks to Roy London ...
2005Mr&Mrs Smith (Mr. & Mrs. Smith) ...
2005Live 8 ...
2004Ocean's Twelve ...Rusty Ryan

hilary fotky

28. března 2007 v 17:45 | kikinka

Hilary Duff

herečka, zpěvačkažiletky

27. března 2007 v 19:49 | kikinka |  Gothic
se mi nechtěa dělat nová rubrika tak jsem to dala sem!!!! :-))
ale některé obrázky....jsou fááákt upe nadherný......

Hilary Duff životopis

26. března 2007 v 21:07 | kikinka
Hilary Duff

Hilary Duff

herečka, zpěvačka

Datum narození:
28.09.1987
Místo narození:
Houston, USA
Znamení:
VáhyHilary Duff od pěti let navštěvovala balet, a tak jako ve všem, i v něm byla výborná. Po dvou letech se dostala do velmi známého tanečního klubu The Nutcracker (u nás známý jako Louskáček). Později začala hrát v reklamách a v jedenácti letech uspěla v konkurzu na film Casper Meets Wendy (Casper a Wendy), který ji pomohl ke slávě a úspěchu.

Potom hrála jen maličké role - například v Chicago Hope, ale ve třinácti uspěla v konkurzu na TV seriál Lizzie McGuire. Američani si tento seriál zamilovali (a s ním samozřejmě i Hilary). V pár dílech dokonce i zpívala, a protože to nebylo vůbec špatné, rozhodla se, že bude i zpěvačka. A tak vlastně vzniklo její první CD Santa Claus Lane, později nazpívala i některé písně na soundrack k seriálu Lizzie McGuire.

To už Hilary znala celá Amerika, takže se není co divit, že ji režiséři začali obsazovat do filmů jako o závod. První se jmenoval "Agent Cody Banks". Potom skončilo natáčení seriálu Lizzie McGuire, a tak se produkce rozhodla natočit film Lizzie McGuire Movie (u nás jako Italské prázdniny), čímž seriál Lizzie McGuire nadobro zpečetili.

Hilary dokonce za film získala cenu za nejlepší teenagerovskou roli roku. Potom si založila vlastní skupinu a začala se zpěvu věnovat naplno. Na konci roku 2003 jí vyšlo již druhé a více úspěšné album Metamorphosis, natáčela film Cheaper by the Dozen (Dvanáct do tuctu), v dubnu 2004 vyhrála cenu za nejlepší zpěvačku roku na Kids ChoiceAwards.

Tím Hilina kariéra rozhodně nekončí. V červenci 2004 (v USA) byl v kinech její další film - A Cindrella Story (Moderní Popelka). V roce 2007 vychází Hilary nejnovější album s názvem Dignity.

Deryck Whibley životopis

26. března 2007 v 20:48 | kikinka |  Deryck Whibley

Deryck Whibley

zpěvák, kytarista

Datum narození: 21.03.1980 Místo narození: Ajax, Ontario, Kanada Znamení:Deryck Jason Whibley se narodil 21.března 1980 na předměstí Torronta(Ajax) v provincii Ontario a je to jeden ze zakládajících členů vynikájící kanadské sestavy Sum 41.
Deryck je jedináček a vyrůstal s matkou,zdravotní sestrou Michelle.Otce nikdy nepoznal.

Vedle hudební tvorby se Deryck "proslavil" i podivným a zřejmě nijak hlubokým vztahem s Paris Hilton. V osobním životě je prý však plachý a tichý. Prohlásil o sobě: "Pokud jsou v místnosti tři lidé, neumím mluvit, komunikovat. Jakmile jich však jsou tisíce a mám mikrofon, mohu mluvit celou noc." V červnu 2005 se zasnoubil s kanadskou rockerkou Avril Lavigne a proslýchalo se, že spolu dokonce čekají potomka. Toto tvrzení ale bylo později vyvráceno. Dne 15. července se před 110 hosty nedaleko Los Angeles tajně vzali.

Deryck fotky

26. března 2007 v 20:40 | kikinka |  Deryck Whibley
Deryck Whibley

Deryck Whibley

Deryck Whibley


Deryck Whibley
Deryck Whibley a nakonec svatbaAvRilKa fotky

26. března 2007 v 15:05 | kikinka |  Avril Lavigne
Avril Lavigne Avril Lavigne

Avril Lavigne

Avril Lavigne

Avril Lavigne
Avril Lavigne
Avril LavigneAvril Lavigne

Avril Lavigne

Avril Lavigne
Avril Lavigne

Avril Lavigneživotopis avril

26. března 2007 v 14:44 | kikinka |  Avril Lavigne

Avril Lavigne


Avril Lavigne

Zpěvačka

Datum narození:
27.09.1984
Místo narození:
Napanee, Ontario, Canada
Znamení: VáhyBarva vlasů: tmavě blond
Barva očí: zelenomodrá
oblíbené jídlo: pizza s olivami

Avril není typickou mladou popovou princeznou, ve skutečnosti je přesný opak
Britney Spears. Je divoká skejtařka, která má ráda punk-rokovou hudbu.

Avril má mladší sestru a staršího bratra. Se zpěvem začala již ve dvou letech v místním kostelním sboru. V tomto sboru zpívala do svých deseti let. Krátce poté, díky svému pěveckému nadání vyhrála hlavní cenu v soutěži místní rozhlasové stanice. Touto cenou byla cesta do Ottawy, kde si zazpívala duet se slavnou zpěvačkou Shania Twain.

Ve svých 13 letech začala psát své vlastní písně a hrát na kytaru. Brzy poté nahrála na videokazetu své hudební výkony a poslala je několika nahrávacím společnostem. Naštěstí si jí všiml šéf nahrávací společnosti Arista Records Antonio L.A. Reid. Avril proto odjela do Manhattanu v New Yorku, kde z ní chtěl Reid udělat popovou zpěvačku klasického formátu. Ona však chtěla být jiná, chtěla být umělcem, který je spojen s tvořením písní, jež zpívá. Proto se Avril rozhodla odjet na západní pobřeží do Los Angeles. Zde se spojila s vydavatelstvím Nettwerk Managementem a producentem/skladatelem Cliffem Magnessem. To jí nechalo zcela volnou ruku a texty si proto Avril píše sama.

Spolu s Cliffem dokončili singl Complicated, který se stal ihned velkým hitem, jež válcoval žebříčky všech možných hitparád. Tento úspěch byl obrovský a Avril nazpívala debutové album "Let Go" (2002). Pět týdnů po vydání se stalo platinovým a jeho úspěch i nadále rostl.

Avril zpívá se svou kapelou, kterou tvoří bubeník Matthew Brann, bas kytarista Mark Spicoluk, kytaristi Jesse Colburn a Evan Taubenfeld. Své celosvětové turné začala prvními návštěvami Japonska, Evropy a v Austrálie. V roce 2004 produkovala svoje album "Under My Skin", na kterém opět ukázala svůj talent.

Mezi rokem 2005 a 2006 se z drzé punk-rockerky stává velká citlivka a doslova pro někoho ztělesněná Barbie. Avril si totiž obarví vlasy na blond, na dovolené v Benátkách se zasnoubí se svým dlouholetým přítelem Derickem a fotí do modních časopisů. To, co Avril dříve nesnášela se ted\' stává samozřejmostí a šokovaní fanoušci se nestačí divit. Udájně si je obarvila na blond kvůli životopisnému snímku, kde prý hraje Courtney Love. Většina fanoušků se od ní odvrací a Avril točí více filmy a fotí pro časopisy.

15.7.2006 si Avril Lavigne vzala svého přítele, frontmana skupiny Sum 41, Derycka Whibleyho. Soukromý obřad se konal ve městě Montecito v Kalifornii. Avril byla s Deryckem zasnoubená přesně rok (zasnoubili se na dovolené v Benátkách).

Do kin se v roce 2007 dostává její první film Fast Food Nation, který vypovídá o nezdravém stravování v USA. Nakonec se objevili zprávy o tom, že je těhotná, což vyvrátila a ke konci února spatřila světlo světa její nová třetí deska s názvem The Best Damn Thing. Pilotním singlem se stala skladba Keep Holding On, která zazněla ve filmu Eragon a kterou pro film Avril složila. Aktuálním singlem je Girlfriend, který je velmi chytlavý a Avril se v něm vysmívá všem hezounům.

soutěž o nej blog

26. března 2007 v 12:55 | kikinka |  souteze o nej blog
soutěž o nej bloog tak se prihlaste
Do komentářu napiš te:
1)prezdivku
2)adresu
toto si dej plsky na blog!!

Hilary Duff - Break My Heart Someone always gets their hearts stomped to the ground

25. března 2007 v 17:16 | kikinka |  Texty pisniček
Hilary Duff - Break My Heart Someone always gets their hearts stomped to the ground

This is what I see every time I look around

I never thought that this would happen to me

I never thought I`d end up this way


And now that you`re through with me

Don`t know what to do with me

I guess I`m my own again

Like I`m some kind of enemy

Never a friend to me

Remember when you used to say

Things will always be this way


[Chorus]

Why don`t you, break my heart

Watch me fall apart you see

I`m falling apart, look what you`re doing to me


Now I`m trying to get my heart up off the ground

My confidence is gone

Happiness can not be found

So look what you did to me

You got the best of me

And now I`m stuck with all the rest

It will never be the same


Why don`t you, break my heart

Watch me fall apart you see

I`m falling apart, look what you`re doing to me


Break my heart

Watch me fall apart you see

I`m falling apart, look what you`re doing to me


All I ever wanted

Has left me standing here alone

It started with you and ended with me


All I ever needed

I had it with you in my arms

It started with you and ended with me


Break my heart

Watch me fall apart you see

I`m falling apart, look what you`re doing to me


Why don`t you, break my heart

Watch me fall apart you see

I`m falling apart, look what you`re doing to me


Why don`t you, break my heart

Watch me fall apart you see

I`m falling apart, look what you`re doing to me


Why don`t you, break my heart

Break my heart

Break my heart

Break my heart

Break my heart

Break my heart

Break my heart
//<![CDATA[ //]]>
TOPlist

Hilary Duff - With Love

25. března 2007 v 17:07 | kikinka |  Texty pisniček
Hilary Duff - With Love
(VERSE ONE)
I don´t mind you telling me what´s been on your mind lately
I don´t mind you speaking up
I know sometimes I can be all wrapped up and into me
I can be in such a rush

(BRIDGE)
Just slow me down, slow me down
Tell me tomorrow everything will be around
Just slow me down, slow me down
You´re the one who keeps me on the ground

(CHORUS)
Baby, you can be tough
Say enough is enough
You can even be blunt
Just do with love, love, love, love
Tell me I´m wrong
That I´m coming on way too strong
Don´t think I´ll be crushed
Just do with love, love, love, love
Just do with love, love, love, love
Just do with love.

(VERSE TWO)
I can take your honesty, all your words weigh heavily
Listening to you all the time
I wanna be there for you, the way you´ve been there for me
Always help me walk the line

(BRIDGE)
And slow me down, slow me down
I know you will always be around

(CHORUS)
Baby, you can be taught
Say enough is enough
You can even be blunt

Just do with love, love, love
You can tell me I´m wrong
That I´m coming on way too strong
Don´t think I´ll be crushed
Just do with love, love, love, love

(MIDDLE-EIGHT)
All this time we finally know each other
Now that I´ve been leaning on your shoulder
I can tell you baby that
You´re right,when you´re right
You´re wrong,when you´re wrong
And I can be weak ´cause I know you´ll be strong

(CHORUS)
Baby, you can be tough
Say enough is enough
You can even be blunt
Just do with love, love, love
You can tell me I´m wrong
That I´m coming on way too strong
Don´t think I´ll be crushed
Just do with love, love, love, love

Baby, you can be tough
Say enough is enough
You can even be blunt
Just do with love, love, love
You can tell me I´m wrong
That I´m coming on way too strong
Don´t think I´ll be crushed
Just do with love, love, love, love
Just do with love, love, love, love
Just do with love.

Just do with love, love, love, love
Just do with love.